Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható ez a...

Mennyire megbízható ez a weboldal? Rendelt valaki innen? Telefontokot szeretnék rendelni. Link.

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó. Korábban egy magyar oldalról rendeltem telefontokot, és egy teljesen más modellre küldtek. Attól félek, hogy ezzel is ez lesz a gond...

Tapasztalatok? Mennyire megbízható? Illetve hány nap mire kiküldik?

köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jún. 13. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakboltból rendelj, ne ilyen mindenes boltból és akkor nem kell aggódni.


A szállítás és egyéb kérdésekre pedig megírták a FAQ-t:

[link]

2016. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnal mondani egy-két szakboltot? Sajnos nem vagyok jartas a témában...
2016. jún. 13. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkabb valami jokepessegu dropshipper lehet, aki helyetted megrendeli az ebay-en az olcso kinai cuccokat, a te cimedre, az ebay-es ar meg az altala kiirt ar kozotti kulonbseget meg zsebre teszi. Ha az ebay neked magas, akkor vasarolj innen.


Mondjuk hogy hova kuldod vissza a cuccot, ha nem oke, es 300 forint kulonbsegert miert nem itthon veszed meg valami GSM boltban, azt nem tudom, de vegul is mindegy is.

2016. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megköszönném, ha linkelnél be nekem calami oldalt, mert én nem igazán találtam normális hazai oldalakat. Az előzőnél, aminél rendeltem és magyar volt, hiába adtam meg a telefonom tipusát, egy teljesen másik tipusra való tokot küldtek.

Mots egy kicsit elbizonytalanodtam ezzel az oldallal kapcsolatban. Valaki irhatna egy oldalt, ami megbizható és magyar, mert már kicsit elegem van a tokok utáni keresgélésből :D ...

2016. jún. 13. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nem hiszem, hogy az első 10 bármelyikével rosszul járnál. Az AQUA például elég híres IT bolt.


Ha rosszat kapsz, akkor kontaktálni kell a boltot.


De akár be is sétálhatsz egy GSM boltba, ahol kezedbe foghatod a tokot mielőtt megveszed. (Keresőkifejezés végére biggyeszd oda a várost, ahol élsz.)

2016. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2016. jún. 13. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!