Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítséget kérnék, készítettem...

Segítséget kérnék, készítettem egy Fb profilt, de az Fb, átalakíttatta oldallá a profilt, viszont nem enged adminként regisztrálni a saját oldalomhoz, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szurkolóként, bejelöltem csomó más szurkolót (ismerősként), megcsináltam az átalakítást, amit a rendszer kért (megjegyzem semmi más lehetőségem nem volt) majd egyszer csak nem enged be (hiába adom meg az admin profil e-mail címét és jelszavát), nem történik semmi. Sőt az admin profilhoz is alig enged már be (csak az e-mail címemre érkezett megerősítő mail-ből), pedig sikeresen regisztráltam azt is.


Rengeteg munkám benne van a fenti szurkolói profilban és most "kizártak" belőle kvázi, rettenetesen csalódott vagyok.


Valaki tudna tanácsokat adni? Semmi tapasztalatom nincs Fb oldalak készítésében.


Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 13. 18:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldódott, 4-5 alkalommal nem vette be az új profil adatait, aztán a 6. alkalomnál, hirtelen minden működött...


Gondolom kellett neki egy kis idő, amíg regisztrálta a rendszer az új profilt.

2016. jún. 13. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!