Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogáson miért nem jelenik...

Attel00 kérdése:

Jófogáson miért nem jelenik meg a hirdetésem? Régóta hirdetek ott, de mostanában nem enged feltenni bizonyos dolgokat.

Figyelt kérdés

Pl lego. Mielőtt írná valaki a hibákat, ezért leírok a hirdetésekről mindent.7 jó minőségű képet tettem fel róla. Amit én fotóztam. Nem volt túl nagy méret. A kategória is jó.



Pl:

(Lego 4502 starfighter.

Szép állapotban. Minden darabja megvan. Az egyik figura hiányzik. Csak személyesen vehető át Budapesten. Telefonon lehet érdeklődni.)


Az ára ennek úgy 35000ft-tól kezdődik. Én 23000ft-ért tettem fel, mert van vagy 40 készletem, és nem szeretnék várni hónapokat még elmennek. Nekem ennyiért is jó. Az üzenetre nem reagálnak. És az üzeneteim kitörlődtek. Az összes. Legjobban annak örülnék, ha egy jófogásos ügyintéző írna.



2016. jún. 13. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A Jófogás sajnos tele van a túlterheltségből adódó problémákkal, amelyeknek a kijavítására nagy ívben tesznek. A motorja sajnos egy bughalmaz. Ha tennének alá egy új, működő! motort, egész jó kis oldal lenne.
2016. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!