Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a netem néha?

Miért megy el a netem néha?

Figyelt kérdés
T-home van. Laptopról használom (wifivel). Néha fogja magát és elmegy.Az oldal (192.168.1.1-en) pedig azt írja,hogy csatlakozva. Mi történik ilyenkor?

2016. jún. 14. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
wifivel megesik hogy lecsatlakozik esetleg valami bezavarja.. nem új keletű probléma
2016. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Thomra wifi nélkül is jellemző, én azért jöttem el tőlük, erre fel most meg nem adnak iptv-t meg tv készüléket :D de routernek ezt tudom ajánlani ha netán, TP-LINK TL-WR843ND Router
2016. jún. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem volt velük különösen bajom helyfüggő a net stabilsága.. de ha csak a wifi csatlakozik le akkor az a laptopnál valami szerintem
2016. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam az asztali gépről is napi szinten elmegy a net, (inviteles) és sárga háromszög van a jobb alsó sarokban. olyankor kikapcsolom a modemet 3 percre és visszakapcsolom, utánna van net újra.
2016. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!