Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törlöm magam Facebook-ról,...

Ha törlöm magam Facebook-ról, ismerősök nem fogják azt gondolni hogy letiltottam őket?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a különbség: értesülnek -e a törlésről vagy valamilyen módon módjukban áll -e látni, hogy nem tiltottam le őket.

Én kizárólag azért regisztráltam, hogy chat-elhessek azzal aki ott fentvan és - úgy tudom - ezt más módon nem tehettem volna meg.

Már ezt is meguntam és a fiókom törlésén gondolkodom.

Nem szeretném, ha összes ismerős azt gondolná miután soha többet nem lát fent, hogy letiltottam őket...

Valaki ki tudja fejteni: e szempontból van -e különbség hogy törlöm magam vagy ha letiltok valakit?



2016. jún. 14. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A törlésről senki nem kap értesítést, és valóban úgy fog nekik látszani, mintha tiltottad volna őket (mert ugye a tiltás is úgy látszik, mintha nem lennél a rendszerben), de akit igazán érdekel, hamar rá fog jönni, mi történt. Az igazi ismerőseidet Facebook-on kívül informálni tudod, a többiek pedig irrelevánsak szerintem.


De igazából ha csak meguntad, fölösleges törölni. Kiírod egy publikus posztba, hogy "Bocs skacok, de mostantól inaktív vagyok.", aztán nem jelentkezel be többet. Így látják, hogy mi a helyzet.

2016. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!