Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - személyek keresésén...

Facebook - személyek keresésének törlése?

Figyelt kérdés
Ha pl. a Facebook keresőjébe beírtam egy nevet, pl. Szabó Melinda, pár nap múlva ha csak az Sz betűt beírom, már beíródik az egész név. Hogyan tudnám ezt megszüntetni? Az összes eddig keresett nevet szeretném kitörölni, egy mozdulattal. Hogyan lehetséges? Köszönöm, aki segít.
2016. jún. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Rámész a keresésre és lesz jobb oldalon egy kis szerkesztés felirat. Arra rámész kidobja hogy mikor kiket kerestél ott lesz egy olyan hogy előzmények törlése.
2016. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meg is csináltam, de ahogy beírom pl. M betűt, már hozza azokat a neveket, amelyekben szerepel az M betű. Nem jól csináltam?
2016. jún. 15. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
De jól csinálta csak gondolom akiket kidob azokkal több a közös ismerős meg ilyenek.
2016. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!