Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó jelentése?...

Youtube videó jelentése? (lopott videó)

Figyelt kérdés

feltöltöttem egy videót és valaki egy-az egyben lemásolta,milyen indokkal tudom jelenteni ?

(szerzői joggal szerintem nem tudom mert nem enged tartalmaz,tv-ből felvett jelenet,de nem von maga után jogsértést mert pár másodperces)



2016. jún. 23. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Több videót is láttam már, amik megjelentek különböző nevek alatt, és egyértelműen azonosak voltak.

Igen, sajnos így sem szerzői védelem alatt nem tud állni, sem anyagi kárt nem okoz (gondolom). De a yt-nak dobhatsz egy levelet, aztán majd kiderül, mit kezdenek vele. Vagy első körben a srácnak is üzenhetsz, hogy nem veszed jó néven, hogy felrakta magához.


https://www.youtube.com/t/contact_us

2016. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem lopás kategória. Az illető nem lopta tőled (mert nem védted le, igaz nem is járultak volna hozzá), hanem csak lekoppintotta. Te is a TV-ből vetted fel (a pár mp-es átvett anyag is koppintás a Te témádhoz), akkor Te is loptál? Nem millio, hanem milliárd video van fenn a YouTube-n, amely 1-1-ben koppintott vagy szerkesztve módositottan van lekoppintva (pl. mémek)
2016. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben sikerült töröltetni,köszönöm a segítségeket
2016. jún. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!