Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az Instagrammal szerkesztek...

Ha az Instagrammal szerkesztek képet, akkor azt el tudom menteni a galériába vagy azt utána csak posztolni lehet instán?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amiket szerkesztek(nélküle is) és feltöltök azokat automata lementi galériába is. Sajnos instáról nem lehet letölteni, bár van rá mód, de akkor a minősége...

Hogy posztolás nélkül van-e lehetőség azt nem próbáltam még, de ha nem akkor a profilod privátra állítod vagy letörlöd utána :D

2016. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miután megszerkezted a képet a tovább nyílra mész,oda ahol már lehet megjegyzést írni a képhez,és akkor már lementi(kivéve ha előzetesen kikapcsoltad a beállításoknál az automatikus mentést) .
2016. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Illetve van az "Instasave for instagram " alkalmazás mely segítségével le tudod tölteni saját,és más képeit is,csupán a kép url-címét kell bemásolnod ;)
2016. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!