Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban meg tudom valahol...

Chrome-ban meg tudom valahol nézni azokat a jelszavakat amikre a beírás után a kérdésnél véletlenül a nemre kattintottam?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az email jelszavam és a chromeban véletlenül a nemre kattintottam a megjegyzésnél. Ezt valahol meg lehet nézni hogy mégis mi a jelszóm?

2016. jún. 23. 15:36
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
100%
Ha a böngésző nem jegyezte meg (mivel erre utasítottad), akkor sajnos nem.
2016. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy felejtetted el? A böngészők csak az első belépéskor kérdeznek rá a mentésre. Ez pedig nem passzol a kérdéshez, ugyanis ha egy fiókot te folyamatosan de legalábbis nem először használsz akkor tisztában kell lenned a jelszóval. Ha pedig elfelejtetted, ott a jelszóemlékeztető funkció.


Amire én itt konkrétan gondolok, hogy valaki belépett a gépeden, természetesen nem mentette el a jelszót és te így próbálsz belépni most. Ez pedig normális, hogy nem sikerül és a böngésző nem menti a jelszót ha azt mondják hogy ne mentse.

2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
100%

#2

Ha nem volt egyszer sem mentve, minden belépéskor rákérdez, hacsak nem azt választom, hogy "ezen az oldalon soha".


De a kérdező tegnap még tudta, csak ma felejtette el :)

2016. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Ez pont a jelszólopásra tereli a gyanút, mert aki nap mint nap kézzel írja be a jelszavait, az tökéletesen tudja azokat fejből is. És még egyszer, most sem jelszóemlékeztetőt vagy más megoldást keresett, hanem neki a jelszó kell. Ilyet csak az kérdez aki egyáltalán nem tudja, mert nyilván nem az övé.
2016. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó igaz lebuktam :D egy más jelszót szerettem volna kideríteni de akkor ha jól értelmezem a válaszokat akkor nem lehet. Zöld pacsi ment mindenkinek! :)
2016. jún. 24. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!