Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az összes programban nagyon...

Az összes programban nagyon aprók lettek a betűk, valamit elnyomhattam. Hogyan állíthatnék a betűnagyságon?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult -> Megjelenés és személyes beállítások -> Képernyő alatt tudod állitani a betűméreteket, viszont el nem birom képzelni, hogy ezt hogy állitottad á véletlenül.


Vagy pedig ez:

[link]

De emiatt nagyon apró nem lehet, ha 150%-ról 100%-ra raktad, az is csak 2/3-a lesz.


Nem lehet, hogy csak a weboldalak szövege lett kisebb? Ekkor nyomj egy ctrl-0-t

2016. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Privátban irtál, arra válaszolok:

Windows 8-ban is kell lennie vezértlőpultban olyannak, itt egy screenshot Win8-ról:

[link]


OFF: Egyébként nem szerettél volna frissiteni? Még 1 hónap van az ingyenes Win10 frissitésből.

2016. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszadást!Egyébként a Win 8-nál is lehet használni a Win. 10 frissítését?
2016. jún. 26. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor most megjavult? Ha nem, légyszi csinálj egy screenshotot, hogy lássuk mi a baj.


Közvetlenül nem lehet, először 8.1-re kell, de az is ingyenes. Vagy feltelepited a 10-et tisztán.

2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjavult, bár amúgy sem tudtam volna csinálni screenshotot, lövésem sincs, hogyan kell. Ugyanúgy nincs, ahogyan a Win 8.1 frissítéséről sem. Gyakran bosszant, hogy ennyire béna vagyok, és erre az sem mentség, hogy eddig alig 70 tavaszt láttam már meg, ami javarészt internet nélkül telt el. Köszönet az irántam való eddigi türelemért, és segítségért.
2016. jún. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!