Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik Facebookon a...

Hogyan működik Facebookon a "látta" funkció?

Figyelt kérdés
Szombat reggel 9:05-kor írtam valakinek egy üzenetet , és nagyon érdekes.... egész tegnap estig olvasatlanként jelölte , vagyis az illető nem olvasta el. Erre...tegnap este éjfél körül megjelölte hogy "látta : szombat 9:05" - vagyis abban a pillanatban amikor elküldtem neki... ez most akkor hogy van ? valaki elmagyarázza ?

2016. jún. 27. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szóval tudok válaszolni: rosszul.
2016. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha böngészőben nem klikkelek bele a chatbe, addig simán olvashatom az üzeneteket, mégsem jelöli meg, hogy láttam. Telón simán elolvasom az értesítést, hogy jött üzenet, elolvasom az üzenetet is, nem jelöli meg, de el is olvastam. Mega aztán a "látta" sem azt jelenti, hogy elovasta, pláne nem, hogy meg is értette. Szóval bármilyen apró-cseprő ügyben ezt felhozni "bizonyítékként"... Fölösleges. Agyalni is fölösleges, hogy most akkor mi van vele. Ha az adott témára válasz érkezik, az már inkább tekinthető valaminek.
2016. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!