Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Czifra_Zoltán kérdése:

Hogyan tudom kikapcsolni a repülési üzemmódod? A többi lent. ↓

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy az asztali gépemen méghozzá ASRock BeeBox Mini PC-n az operációs rendszer Windows 10 Pro 64bit, Wifi-n szeretnék kapcsolódni az internetre de be van kapcsolva a repülési üzemmód és nem tudom kikapcsolni, mert a Hálózati beállítások, azon belül a Repülési üzemmódban a kikapcsoló gomb vissza ugrik a bekapcsolt állapotában. A gépet is újra telepítettem és ugyanaz a problémám, de viszont a laptopomon ugyan ez a rendszer fut, és minden rendesen működik rajta. Aki tud nekem segíteni ebben a problémában azt nagyon megköszönném.

2016. jún. 28. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hátha találsz itt valami használhatót:

[link]

2016. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de ezt már olvastam és sajnos nem találtam a problémámra megoldást.
2016. jún. 29. 12:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott. :)
2016. aug. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!