Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok sehogy belépni a...

Nem tudok sehogy belépni a facebookra egy éve, hogy tudom eltüntetni magam onnan?

Figyelt kérdés

Egy telefon számmal regisztráltam és az anyukám telefonja volt és most ő használja a facebookhoz .

Soha nem voltam nagy facebookos ,gondoltam

egy próbát megér ,tévedtem ,bárki aki csak a nevemet ismeri tudja az adataimat .

Most jövök rá mekkora marhaság volt felraknom magam ,szerencsére nagyon nem mentem bele a facebookozásba .



2016. júl. 1. 18:05
 1/1 anonim válasza:

Telefonszámmal nem tudsz regisztrálni, maximum a telefonszámodhoz hozzárendelt gmail-es e-mail fiókoddal. Sosem regisztráltam telefonról facebookra, de elképzelhető, hogy meg se kérdezi az e-meil címed, mert a telefonszámod alapján már tudja. Belépéshez add meg neki a gmail címed meg a régi jelszavad, elvileg be kell hogy engedjen. Egyébként azt tudtad, hogy csak olyan adatot látnak mások, amit közzéteszel? Ráadásul be lehet állítani azt is, hogy a közzétett adataid közül kik mit láthatnak. Ha annyira titokzatos szeretnél maradni, akkor csak ki kell törölnöd az eddigi adatokat a neveden kívül, mert a facebook ezt is engedi.


Mellesleg magyarázd el nekem, mert nem értem. Miért baj, ha látják az adataidat? A munkáltatók is egyre jobban kíváncsiak a jövőbeli alkalmazottaikra, ezért megnézik a közösségi oldalakon végzett tevékenységeiket. Elég nagy előnyt szerezhetsz egy olyan facebookkal, amin csak az adott munkáltatónak szimpatikus adatokat osztasz meg. Egyébként sem nehéz megtalálni rólad mindent, még akkor se ha az internetet be se kapcsolod. Már abból megtalálható a lakhelyed, hogy ide kiírtad ezt a névtelen kérdést.

2016. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!