Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehetne javítani a laptopo...

Meg lehetne javítani a laptopomat? Ha igen, akkor mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

3 hete leejtettem a gépemet, és azóta nagyon belassult. Van hogy 20-30 perc mire betölt a Windows, egy képet alig tudok megnyitni, plusz óránként többször is van hogy pár másodpercre teljesen megáll az egész, még az egér sem mozog, majd hallani egy halk kattanást a gépből és minden megy tovább.

Ez a leejtés miatt lehet? Meg lehetne valahogy javítani?



2016. júl. 4. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem a leejtéstől van. Mivel a hibák amiket felsorotál software hibák ha pedig leejted csak is hardware hibái lehetnek. Esetleg elviheted, hogy kitisztitsák lehet, hogy vírusos és azért lassú. Pontos összeget nemtudok mondani de nem hiszem, hogy valami sok pénzbe kerülne. :)
2016. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a merevlemez SMART adatait, 99% hogy magas számot fogsz kapni a hibás szektorokra...

HDD cserével megoldható a probléma, 15~20 ezer közt van, attól függően mire cseréled.

Én SSD -t javaslom, az kicsit kisebb, és drágább, de nem érzékeny a mozgás, és főleg az ilyen esésnél nem adja meg magát.

2016. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!