Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is szendvedtek az új...

Ti is szendvedtek az új jófogás üzenetküldő felülettel?

Figyelt kérdés

Valami ocsmány felület, és használhatatlan...

Küld üzenetet valaki 10 órakor, este jelenik meg az oldalon, másnap nézem, kétszer is el lett küldve ugyanaz az üzenet, de az én üzenetem már nem megy át tegnap se ma se.

Fájlokat nem csatolja. Mobilon szétesik az egész, de monitoron se valami szemet gyönyörködtető felhasználóbarát a felület.

Mikor akarnak már felébredni a fejlesztők? Ezért kapják a sok pénzt hogy szemetet állítsanak elő? Komolyan dühítő.

És még elvárják, hogy a felületükön hirdessünk és még fizessünk is érte.

Ti hogy látjátok, jó ez így?...


2016. júl. 5. 08:38
 1/7 anonim válasza:
Igen, elég idegesítő, nem tudom miért nem változtatják meg.
2016. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is, borzasztóan retek az oldal.
2016. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával az az oldal egyre felhasználóellenesebb lesz.Már egy üzenetküldésért is regisztráljak az oldalra meg még sms eket is küldjek meg adjam meg a telefonszámo,holélnek.Eddig megakartam szerkeszteni a hírdetésem még akkor külön várjak a moderátorra,tehát csak egy szövegszerkesztés amit ha akarok egy normális oldalon pár másodperces dolog lenne.Megújjítani is egy hírdetést az idő mullásával egyre katasztrófálisabb lett.Már a profil törlése is egy kínszenvedés az oldalon.
2016. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ugyanez..

Egy tetves levelet nem tudok elküldeni ( pedig regisztrálva vagyok ) az eladónak anélkül, hogy fizetnék érte..

VICC!!

Régen tényleg a legjobb, legegyszerűbb az apród volt, ingyenes volt, frissíteni lehetett ( NEM PÉNZÉRT ) a hirdetésed, látni lehetett, hogy hányan nézték meg az adott hirdetést..

Jófogás egy kalap nulla lett..

Tényleg bosszantó, hogy visszafelé fejlődik!!!!

2016. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én pont hogy csak a mobilomon tudom megnyitni az üzeneteimet, a gépemen csatolmányt sem tudok sem küldeni, sem megnyitni. Az sem volt számomra egyértelmű, hogy 1 vagy 2 üzenetet kaptam. Nem tudom, milyen volt régen, de ami most van, az borzalmas.
2016. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

' jófogás "...

Csak ki számára? :D

2016. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 luigi2 válasza:
Ilyen fost még nem láttam. Üzenetet akartam küldeni egy eladónak és vmi telefonszámos f'szomkodást akar tőlem, ezeknek elment az eszük? Hát mi a p'csa közük van a telefonszámomhoz egy EMAIL ÜZENETKÜLDÉSNÉL?
2016. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!