Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet CSAK a YouTube...

Hogyan lehet CSAK a YouTube csatorna nevét megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Szóval a google+ hoz anno hozzá lett csatolva minden szirszar dolog, és most ha megváltoztatom a nevem youtube-on, változik mindenhol, nyilván ami baj, hogy Gmailben is, ami ugye nekem nem jó.

Van rá lehetőség, hogy youtube csatorna nevét megváltoztassam, vagy esetleg, hogy oda valami mást írjon ki mint amelyik g+ fiókhoz kötve van ? Mert ugye azt látom, hogy van lehetőség új csatorna létrehozására, de nem akarom, mert ezen már vannak videók :(



2016. júl. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy Google fiók alatt több csatornát is létrehozhatsz. Ha a csatornád maga a Google fiókod (név, profilkép megegyezik, mint ami pl. a Gmail-ben van) akkor megszívtad. Ilyenkor ugye a nevet is úgy kell megadni ,hogy keresztnév, vezetéknév.


Egyébként YouTube-on jobb felső sarokban profilkép, majd alatta a fogaskerék. Utána ott lesz legalul hogy "Valamennyi csatornám megtekintése vagy új csatorna létrehozása". Ott tudsz új csatornát létrehozni aminek olyan nevet adsz, amilyet akarsz.

2016. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ha nem csinálsz új csatornát, akkor sajnos úgy nem tudod megváltoztatni, hogy máshol ne változzon :(
2016. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is erre jutottam, igazából nem gáz csak akkor adtam volna valami fantázianevet :D
2016. júl. 8. 00:56
 4/4 Jozsefbubunuszi1 válasza:
"Aki úgy dönt, hogy ezt szeretné meglépni, annak fel kell keresnie a YouTube Studiót, majd a Testreszabás menüpont után az Alapvető adatok és a Márkabeállítások füleket kell kiválasztani."
2021. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!