Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internet csomagot...

Milyen internet csomagot válasszak?

Figyelt kérdés

Szeptembertől Budapesten fogunk tanulni és lakni 4-en egy albérletben. Milyen internet csomag lenne a legjobb, hogy az egyetemre szükséges dolgokat gond nélkül meg tudjuk csinálni, ne lassuljon be az internet? Olyanokra vagyok leginkább kíváncsi, hogy hány Mbit-es legyen stb? Milyen paramétereket kell figyelembe vennünk? A lehetőségek: UPC, Digi, T-Home


Köszi a válaszokat előre is :)



2016. júl. 7. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50 Mbit/s az jó lehet, mert ha éppen mindenki filmet néz, akkor is elbírja, és nem lassul be
2016. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 oecsi ***** válasza:
Nekem digi van. A legolcsóbb a 100/50Mbit. 4eteknek sztem elegendo, persze attol fugg, h ki mire használja. Am a digi a legjobb ar/ertek arányú szolgáltató. Meg vagyok vele elgedve. Jok. A digit ajanlom.
2016. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Digit ajánlom, jobb és olcsóbb, mint a UPC.
2016. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Digi ha csak internet kell.

THome ha előfizettek Telefont,Tv is mellé.


THome akkor adja a rendes kedvezményeket ha mindent veszel, de ha egyetemre kell az előfizetés, akkor szerintem ilyen mindent bele csomag nem kell.

2016. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2016. júl. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!