Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A rendőrség vagy nemzetvédelmi...

A rendőrség vagy nemzetvédelmisek látják a facebook adatlapomat, bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés

Semmit nem követtem el, csak kíváncsi vagyok!:)


A facebook adatlapomon minden el van rejtve, csak az ismerőseim számára láthatóaka bejegyzések, fényképek stb. A rendőrség vagy nemzetvédelem lája az elrejtett tartalmakat?

Életvitel ellenőrzés lesz, ami felvételihez kell suliba, és nem szeretném ha régi dolgokba belekötnének.


2016. júl. 7. 14:35
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Bírósági végzéssel kötelezheti kaz oldalt az információ kiszollgáltatására.

Bűnügy esetén. Remélem, ott még nem tartasz.


De a privát adatlapod nem minden, ha Mo. hat legkeresettebb bűnözőjének adatlapján ismerősként szerepelsz és még kedélyesen kommentelgettétek is egymás, pisztollyal, kézigránáttal, horogkereszttel posztolós képeit, akkor sok jóra ne számíts.

2016. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Végzéssel kikérhetik a facebook központból az adatokat bűncselekmény esetén, de a facebook ritkán adja ki az adatokat csak. De ha ilyen helyre akarsz menni, jobb, ha nincs rejtegetnivalód, mert előbb-utóbb úgy is kiderül.
2016. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs rejtegetni valóm, csak kiváncsi voltam higy utána nézhetnek-e.

Köszi ment a like :)

2016. júl. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!