Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom újabban...

Miért nem tudom újabban Operával a Youtube-os videókat nézni?

Figyelt kérdés
Megy a Videa,az Indavideo,csak itt az Adobe Flash Playerre utal egy Go Upgrade! linkkel a videó helyén.Hiába kattintok rá,töltöm le,telepítem;semmi.A videók állóképei látszódnak,de rákattintva rögtön a videó betöltése helyett ez a felirat fogad.Explorerrel megy,de azt nem szeretem használni.Eddig nem volt ilyen hiba Operával sem,napokban keletkezett.Kérem azok az Operához értők írjanak,akik tudják,hogy hogyan lehet orvosolni a hibát!
2010. ápr. 15. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Youtube megkevert valamit, lényeg, hogy az Opera blokkolja a tartalmát. A következőképpen orvosolhatod:

Opera beállításait előhívod (ctrl+F12) itt Haladó, azon belül Tartalom. Itt találod a JavaScript beállításokat. Ha ráklikkelsz a legallján van egy olyan, hogy "felhasználói javascript mappa" Ha üres, hozz létre egy mappát valahol az opera könyvtárában (c:\program files\opera\sajátjava, vagy amit akarsz) Ebben a mappában hozz létre egy új állományt (total commanderben shift + F4) és nevezd el pl youtube.js -nek. A név mindegy, csak .js legyen a kiterjesztése. Másold bele ezt a szöveget és utána gond nélkül menni fog a youtube:


// ==UserScript==

// @name YoutubeProtectionRemover

// @include http://www.youtube.com/*

// @description Removes lame protection on YouTube

// @copyright 2010, Snap

// ==/UserScript==


window.opera.addEventListener(

'BeforeScript',

function (ev){

ev.element.text = ev.element.text.replace("yt.flash.update(swfConfig, forceUpdate);","");

},


false);

//end

2010. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
VAzze!Sikerült! Nagyon szépen köszönöm!!!!!!Nagyon sokat segítettél!
2010. ápr. 15. 14:18
 3/5 anonim válasza:
És Opera USB-vel?
2010. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
USB-soperával így nem megy nekem.
2010. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez a válasz nekem is jól jött,nagyon köszönöm én is a segítséget!
2010. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!