Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi: nincs csatlakozás - nem...

Wifi: nincs csatlakozás - nem állnak rendelkezésre kapcsolatok?

Figyelt kérdés

A laptopon ezt írja ki a gép, viszont telefonon van wifi. A Gépház -> Hálózat és internetnél a wifi ki van kapcsolva, de bekapcsolni nem lehet, mindig "visszaugrik" a kikapcsolásra.

Ebben az esetben mi a teendő? Valaki részletesen, lépésről-lépésre le tudná írni? (Nagyon nem vagyok jártas ilyen témákban.)

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. júl. 12. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg telepíteni kell a hálózati kártya driverjét. Új gép? Ha leírod a márkáját és a típusát akkor tudok linkelni telepítőt.
2016. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CspCsj ***** válasza:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő

Itt szerepel felkiáltójeles vagy ismeretlen/egyéb eszköz?


Gondolom Win10 van telepítve.

2016. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem új gép. Eddig volt internet, most meg hirtelen ezt írja ki.

Dell Inspiron M5010

2016. júl. 12. 11:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs felkiáltójel sehol az eszközkezelőben.
2016. júl. 12. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

ismét egy Fn lessz a bűnös :)

Kikapcsoltad a wifi eszközt sztem...

Fn gomb + F2 vagy F3 .. zongorázz vagy keresd a Wifi jelet... jó esetben mikor visdzakapcsolod a wifit egy led jelezni fogja..

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de úgy sem sikerült bekapcsolni.
2016. júl. 14. 08:30
 7/10 CspCsj ***** válasza:
Próbáld újra bekapcsolni, utána az Eseménynaplóban milyen bejegyzések szerepel a próbálkozás időpontja körül?
2016. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyanez volt este asztali gépen. Csináltam egy rendszer visszaállítást korábbi időpontra és rögtön jó lett
2017. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szuper!! Nekem a macska gázolt át a laptopomon és azóta írja ki ezt, megcsináltam az fn+ F3-mat, akkor Bluetooth jelet dobott ki, mégegyszer fn+ F3 és visszajött a netem.
2019. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a kistesóm zongorázott rajta azért nem működött, de az fn+f3 megjavította!
2020. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!