Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátolt intenet tippek?

Korlátolt intenet tippek?

Figyelt kérdés

Már 4 éve van ez az internetem. Lehetne sokkal jobb és gyorsabb sokkal olcsóbbért, de az a kifogásuk, hogy ebben a fauban azt nem lehet bekötni.

Úgy van, hogy ha napi 6gb-ot elhasználok lelassul. Persze utána is használhatom de sokkal lassabb lesz. Elég bosszantó. MErt ha elment a 6gb utána még a google is 5mp mire betölt.

Nem létezik valami megoldás arra, hogy lassabb menjen el a 6gb. Mert ha letöltök mondjuk egy játékot az is már 15gbnál kezdődik ami 3 nap. És nincs valami adattömörítő vagy valami amivel kevesebbet használ?



2016. júl. 12. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Operában van tömörítő illet beépített reklámblokkoló is.


De keress rá a következőre:

Someonewhocares hosts


Kapsz egy leírást meg pár tízezer reklámszerver címét. Ha megcsinálod kb minden reklám eltünik, es nem is használnak adatforgalmat.


Egyébként nem olyan rossz az a 6gb. Az havi kb 180GB. A upc havi 300-at garantál

2016. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a 6gb csak akkor fogy el ha letöltök valamit. Internetezés, videózás nem használja el. CSak az a rossz, hogy inden játék 6gb fölött van jóval és így töb napig kell töltenem.
2016. júl. 12. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltál már vpn kapcsolattal torrentezni?

Elég érdekes metódust használ az internet szolgáltatód. Nem számolja a sima böngészést, de lassítja, ha a letöltés túllépi a 6gb-ot.

2016. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem számolja a sima letöltést\netezést is csak úgy nem tűnik fel neki. nos lasabb nettel a mobilos oldalak gyorsabban bejönnek sok oldalnak van mobilos verziója pl m.facebook.com (általában abból áll h a címe elé teszed h "m.")
2016. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Számolja a netezést is. Úgy értetem, hogy 6gb-ot úgy soha nem tudom elhasználni. Csak ha már elment a letöltés miatt akkor nem lehetne-e valamit elkövetni.
2016. júl. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!