Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a facebook-on...

Hogyan tudok a facebook-on megtalálni egy ismerőst akinek csak a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, h egy volt általános iskolás évfolyamtársam szeretném megtalálni a facebook-on. Csak a keresztnevére emlékszem és, h hol él. Bztos, h még ott él, mert hallottam nemrég, h nem költözött el. Régen volt olyan a facebook-on, h beírtam a nevet és rászűrtem az adott városra, munkahelyre stb. Most ezt a funkciót már nem találom. H tudnám őt megtalálni, h ha csak a keresztnevét tom és a várost ahol él? Egyik ismerősömnek se ismerőse a face-n.

2016. júl. 12. 17:07
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Úgy keress rá például, hogy "Béla Zalaegerszeg" (idézőjel nélkül). Viszont biztos lesz irreleváns találat is, mert sem a Bélát csak névben, sem a Zalaegerszeget csak városban keresi, hanem pl adhat ki olyan találatot is, hogy Zalaegerszegi István, aki a IV. Béla Általános Iskolába járt. De csak a nyilvános adatok között keres, tehát ha az illető adatai között pl eleve nem nyilvános adat a város, akkor nem adja ki találatnak.
2016. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!