Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora igény van ilyen...

Mekkora igény van ilyen Youtube csatornára itthon?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a külföldi csatornák, amiken valaki eljátszik egy számot gitáron, dobon vagy basszuson, azt felveszi és felrakja. Lehalkítja a zeneszámot a videó alatt így jobban hallatszik amit ő játszik. Vannak akik kottát is mellékelnek a videóikra. Gondolkozok egy ilyen csatorna elindításán és azon gondolkodok, hogy az itthoni Youtubeon mennyire van egy ilyennek helye a tonnányi vlog, meg sminkes csatorna mellett?

Esetleg vannak ilyen magyar csatornák akiket ajánlanátok?


2016. júl. 14. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/schdeny


Ismerősöm! szokott ilyeneket csinálni. :)

2016. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"itthoni Youtubeon"


az itthoni yutyubot csak a 10-12-évesek nézik főleg.. de ha nem csak magyarországot célzod vele akkor van értelme VISZONT ha a pénzért csinálod akkor hagyd az egészet a pitsába.. ezen kívül normális minőségben kell csinálni tehát kell normális felvevő cucc hozzá.

keress rá davie504-re

2016. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom itt a pénz nem játszik, mivel a háttérben lévő zene jogvédett, így nem engem illetne a pénz, de nem is érdekel, nem azért csinálnám. :) Az itthoni temperamentummal ellentétben, engem nem a pénz visz rá a Youtubera. :D

Davie-t amúgy ismerem, szeretem, de én főleg coverekre gondoltam, nem ilyen originalokra amiket ő is csinál. Ehhez nincs tehetségem. :D


Első: csekkolom! :)

2016. júl. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!