Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twoo oldaltól jött levél, a...

Twoo oldaltól jött levél, a "leiratkozás" hivatkozás tényleg működik, vagy ezzel csak újabb kéretlen levelek áradatát szabadítom magamra?

Figyelt kérdés

Twoo-tól jött egy levél, hogy "Xy üzenetet hagyott neked a Twoo-n keresztül".

Természetesen ha a meghívóra kattintok hogy megtekintsem, ezzel ahoz járulok hozzá - az oldal szerint - hogy automatikusan profilt hozzanak nekem létre.

Olvastam itt, hogy ilyen automatikusan létrehozott profillal be se tudnak lépni, hogy töröljék magukat úgyhogy inkább nem kattintottam sehova.

Levél végén van a leiratkozás, hogy "ne kapjak több e-mail-t a twoo-tól, de nem tudom: működik -e.

Ismerős már sokszor le szeretett volna iratkozni, de csak egyre agresszívebben kapja a leveleket, sőt, már szinte minden nap, rengeteg ismeretlen ember "kapcsolatba akar vele lépni"...



2016. júl. 16. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad reagálni rá, ha ráklikkelsz, már létre is hozza a profilt, sosem szabad a smapaknél a leíratkozásra klikkelni, mert azzal jelzed, hogy aktív az az e-mail címed
2016. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam, hogy leiratkozással jelezném: aktív a cím.

Elvileg az oldal hivatalosan bejegyzett és nem szabadna ezt csinálnia, amit művel...

Én nem reagáltam még egyetlen levélre sem, érdekelne, hogy ki az, aki pontosan a Twoo-n keresett meg e-mail címem megadásával és ott "hagyott üzenetet nekem" ahelyett, hogy e-mail-t írt volna.

2016. júl. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!