Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megosztani a...

Hogyan tudom megosztani a képernyőmentéseimet a Steam-on?

Figyelt kérdés
Egy csomó van, de egyiket sem tudom feltölteni hogy a barátaim is láthassák.

2016. júl. 17. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hibát ír, vagy nem tudod hogy kell? Megnyitod a kliensen belül a képernyőmentéseket, kijelölöd a képet és ott lesz a feltöltés gomb. Ehhez a steam saját képernyőrögzítőjét kell használnod (bár elvileg minden játék saját képernyőkép-mentése is létrehoz ott egy képet).
2016. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt hozza elő [link]
2016. júl. 17. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem készítettél még steammel képeket (vagy nem töltötted fel). F12-vel fotóz, utána Shift+Tab és feltöltheted, vagy miután kiléptél a játékból.
2016. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt írja hogy "ez az alkalmazás még nem nyilvános. A képernyőmentéseket nem lehet nyilvánosságra hozni a Steam közösségben és nem lehet megosztani a Facebook-on."


Miért nem? És meddig kell várnom?

2016. júl. 17. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor találkoztam ezzel amikor elkezdtem használni. Level 0 vagy, lehet ez is az oka. Vagy pedig a profilod beállításaiban valami nem publikus.
2016. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, level 0 vagyok. Hogyan tudok 1-es szintű lenni?
2016. júl. 17. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimum 5$ értékben kell vásárolnod egy játékot steamen belül.
2016. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!