Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengerrel kapcsolatos...

God of answers kérdése:

Messengerrel kapcsolatos kérdésem volna (Messenger bug/trükk) Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna hogy az lehetséges -e hogy ugye valaki írt nekem még délután, én arra válaszoltam neki és amikor elküldtem rá a válaszomat már üres volt a karika, hogy ugye nem kapta meg, mert kilőtte a netet a teloján, és elment otthonról, de aztán 1-2óra múlva láttam hogy az üres karika betöltődött (tehát megkapta az üzimet) és ugye rögtön láttam is hogy Most elérhető. Na és ez után vártam hogy na mikor nézi már meg az üzimet de eltelik 5 perc és még semmi... rámegyek megint és azt írta hogy 1perce volt fent, aztán rámegyek 5 perc múlva is akkor is 1perce volt fent, nameg néha 2perce, ez így váltakozott kb 20 percig, hogy 1-2 perce volt fent(ugye ez azt jelenti hogy vagy kikapcsolta nekem a chatet, vagy a telefonján aktív a wifi és a háttérbe fut neki a messenger) és az lehetséges hogy úgy kikapcsolta nekem a chatet, hogy rá se ment a beszélgetés fülre amit velem folytatott? mert én egyszer sem láttam hogy ő látta volna az üzimet, de mégis az az érzetem van hogy kikapcsolta nekem, és közben aktívoskodott. Aki tud legyen szíves segítsen!:):|

#chat kikapcsolás #Messenger bug #messenger trükk #folyton 1 perce volt elérhető
2016. júl. 17. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

igen lehetséges.


-_-

2016. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!