Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy termék már nincs...

Forellino kérdése:

Ha egy termék már nincs forgalomban, de az elmúlt években létezett, akkor a google azért kiadja találatnak a régi megjelenéseket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 16:13
 1/3 Hominida ***** válasza:
Néha látok ilyet.
2016. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Például műszaki berendezéseknél Webáruházaknál, gyártók honlapján, hasonló gyakran találni olyat, hogy ott van a teljes leírás, képek stb., de ott a megjegyzés, hogy "Ezt a terméket már nem forgalmazzuk".

Ezenkívül a Google mindent "kiad", amit ismer, függetlenül attól, hogy aktuális vagy nem. A lényeg, hogy maga a (web)hely elérhető.

2016. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem voltam benne biztos.De én is úgy emlékeztem, hogy ami egyszer már kikerült a világhálóra, azt a google tudja. Most egy terméket keresek, ami a fogyasztóvédelem elé kell kerüljön egy panasz miatt. Kicsit simliskedett a gyártó.... Gondoltam megnézem mit találok erről a típusú gyártmányukról , hát még a termék sem szerepel se itthon, se külföldön, pedig egy nagy gyár komoly honlapjáról lenne szó... ez egy kis aggodalomra ad okot, hogy igaz a problémánk....
2016. júl. 20. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!