Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Grundo.hu oldal megbízható?

A Grundo.hu oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Rendelt már onnan valaki? Mik a vélemények?

2016. júl. 19. 19:03
 1/6 Kicsi_Pista válasza:
Egyaltalan nincs jo tapasztalatom veluk kapcsolatosan, nem kuldtek ki a megrendelt arucikket 2 het utan sem, raadasul e-mailt is irtam, hogy tajekoztassanak a kiszallitasrol, amire egy "toltelekszoveget" irtak vissza, melybol nem derult ki pontosan uton van-e a megrendelt arucikk vagy nincs....Szoval nem ajanlom senkinek, mert megbizhatatlanok es feluletesek!
2016. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én éppen most kaptam meg a karácsony előtt rendelt jegesedés elleni szélvédő takarót. A termék nem is hasonlít a hirdetésben szereplőre és sokkal gyengébb minőségű.
2016. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek!!! Hiányos csomagot küldtek és hetek óta nem hajlandóak pótolni a hiányzó alkatrészt. Mindig csak "majd...majd". Javaslom, akinek rossz tapasztalata volt velük, jelezze a fogyasztóvédelem felé - ha sok bejelentés érkezik talán foglalkoznak is vele...
2017. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
SOHA ne vásároljatok onnan, a megrendelt minőségi termék helyett gagyi szarokat küldenek...
2018. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne vásároljatok tőlük, nekem hibás terméket küldtek.
2019. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy hónapja rendeltem egy autós rádiót de olyat küldtek hogy köszönő viszonyban sincs azzal amit én rendeltem . Egy minősíthetetlen gagyi valami és miután jeleztem hogy ez nem az amit rendeltem cserét ajánlottak de azóta sem küldték ! Egyszer azt írták hogy késlekedik a szállítás utána hogy jövőhéten hozza a futár mert meg érkezett ma pedig hogy készlet hiány miatt nem tudják szállítani ! Ilyen link alakoktól ne rendeljetek
2020. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!