Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám hirdetni a Youtube...

Hol tudnám hirdetni a Youtube csatornámat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja és mondja, hogy reklámozni kell a csatornát, mert ha nem akkor nagyon nehezen indul be! Ez oké de még is hol? Azon kívül, hogy megosztom Facebookon?

2016. júl. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd azt a mindenkit, aki ezt írja, és mondja ! Ez logikus.
2016. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez logikus lenne! :D Ezzel az a bal, hogy akik ezt mondják kb. így csinálják: "Hirdesd facebookon meg ilyenek...."
2016. júl. 21. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hirdesd meg Facebookon meg ilyenek... :D
2016. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szolj hozzá minél több népszerű Youtubeos videójához valami pozitívat amire felfigyelnek és rámennek a te csatornádra.De ez nem biztos hogy működik.Amúgy csinálj a csatornádnak egy facebook oldalt és ott tudsz linkcserézni is..Nekem van egy 18.000 lájkos oldalam ha gondolod kitehetem egy videódat úgyse használom már azt az oldalt.Meg csinálhatsz Insta fiókot is.Ott be tudsz hashtaggelni olyanokat ami a videódhoz kapcsolódnak.Amúgy belinkelhetbéd a csatornád.Én is akarok már kb 3 éve csinálni csak valahogy soha nem szánom magam rá.😊
2016. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!