Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám lassítani az...

Hogyan tudnám lassítani az internetsebesseget?

Figyelt kérdés

Testverem 30 eves, egesz nap a gepet nyomja, hiaba mondom neki, hogy nem lesz haszna azokból a szar jatekokbol, nem erdeklni es napi 12 órában jatszik.

Hogyan lehetne ezt megoldani, hogy nagyon terhelt legyen a rendszer? Torrentet nemondjatok légyszi, eleg feltuno...



2016. júl. 21. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen router?


A legtöbben be lehet állítani a sebességet(minimum a wifijét)

2016. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, eleg buta vagyok informatika teren, ne kovezz meg. Annyi van rairva, hogy HD 200 powerline Wall Mount F, corinex. Szerintem ezen nem lehet semmit sem beállítani, mert csak ilyen ilyen internetkabel log ki belőle 4 slottal
2016. júl. 21. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
ha nagyon belassítod neki, akkor majd vesz egy mobilnetet magának, és ennyi. felnőtt ember, és az anyja sem te vagy!
2016. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha 30 évesen a tesójával él, és napi 12 órát játszik(magyarul nem dolgozik) akkor kétlem, hogy lenne pénze olyan mobilnetre. Főleg mivel azok alapból alkalmatlanok játékra a magas ping miatt
2016. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ipor Sircer, utalom a fajtad. A kérdésre válaszolj, nem vagyok kivancsi a mas esetleges megoldasaira, meghogy talan ezt fogja csinalni, nem ezt kérdeztem. Es az utolso jol mondja, termeszetesen nem dolgozik, de ez most tenyleg irreleváns. Ha tudtuk még valami okosat mondani, kerlek ne hezitaljatok..
2016. júl. 21. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen powerline-okkal még nem volt dolgom, nem nagyon tudom mire képesek és mire nem.


De csak van egy modemetek, vagy digisek vagytok és UTP kábelen jön a net?

2016. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van mellette még egy tp-link TL-SF1008D 8 portos ethernet kapcsoló. Ez is vilagit, szóval biztos csinal valamit 😊
2016. júl. 21. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozik, nyilván nem is ő fizet az internetért. Válts kisebb csomagra, és levan a gond, még spórolsz is.


Nem mellesleg miért fáj neked, hogy játszik? Hogy emiatt nem dolgozik? Megnyugtatlak, akkor sem fog, ha elvágod a netkábelt. Azzal, hogy ármánykodsz mögötte csak magadat minősíted, mint testvér.

2016. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hm,internet sebesség korlátozó programról tudok,de hogy ezt hardveresen hogy lehetne megoldani,azt nem tudom.Mindenesetre a program neve NetLimiter.Valószínű észrevenné hogy fut a gépén,tehát ezt nem ajánlom.
2016. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyolcadik... Komolyan Ennyire nehez felfogni, hogy nem erdekel a szemelyes véleményed az esetről?

"magamat minősítem", mert jot akarok, hogy ne az egesz rohadt napját a get előtt töltse? Tudom, most jon a remek szoveged, hogy de hosz a gamestaron is írtak, hogy nornalis kikapcsolódás a játék! Aha, de nem 12 órában.

2016. júl. 21. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!