Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Wi-Free regisztráció...

UPC Wi-Free regisztráció előfizetőnek miért nem működik. Napokig az oldal szervizelés alatt állt. Az alábbiak után van valakinek tapasztalata, vagy tudott már megoldást találni a kérdésre? Segítséget megköszönném!

Figyelt kérdés

Amikor már be tudok lépni a reg. Oldalon, vagy a következő oldal nem található, vagy már regisztráltam állítólag és egy nemlétező email linkjét kéri. Jeleztem szolgáltatónak:"A Regisztrációs oldal napok óta elérhetetlen (karbantartás, vagy az oldal elérhetetlen)

Mai napon (2016.07.20. 09:30) a Korzó bevásárlóközpontban is kértem segítséget, az ügyintézőjük egy internetes web felületen megnézte az oldalt, látta hogy Karbantartás és közölte, majd megjavítják és akkor lehet regisztrálni, hiába jeleztem, hogy napok óta ez van, Ő nem tud tenni semmit, különben is szerinte még ha előfizetőjük vagyok , ez egy ingyenes dolog, ezért semmi reklamációm nem lehet és kész." Nos erre a levélre még választ sem kaptam. Aki tudna valami megoldás köszönettel venném.



#UPC #Wi-Free #wifi regisztráció UPC
2016. júl. 22. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha nem is lenne karbantartas, sem mukodne.

Probaltam vagy fel eve, akkor sem ment, mant hete szinten nem.

Meg ha be is tudom kuldeni az adatokat, varakozik egy sort, majd hibaval visszadob...


Mondanam, hogy nagy kamu az egesz, de egyszer majd talan lehet, hogy mukodni fog. Valamikor...

2016. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!