Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xbox one, nem elérhető a gold...

Xbox one, nem elérhető a gold felület. Valakinek volt már ilyen? Az előfizetés még 5 hónapig él. De meg se lehet nyitni. ötlet?

Figyelt kérdés
hja, supporttal beszélgettünk, kértek adatokat, aztán ennyi. se kép se hang... vagy 5 ször leírtam , hogy igen nem nyitja meg a goldot, nemcsak játékot nem lehet letölteni, hanem meg se nyilik... na itt elakadt a dolog egy ahaban....

2016. júl. 24. 16:43
 1/7 anonim válasza:
Nekem is Xbox ONE-om van ,gondolom, neked is instant bekapcsolására van állítva a gép? Ha igen akkor a beállításokban a Power opcióknál kapcsold ki Teljesen a gépet ,majd húzd ki a tápot,illetve indítsd újra a routert. Elvileg segítenie kell.
2016. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, ujrainditas volt... bar nem minden igy egyszerre. De lelovom akkor az egesz cuccot par orara. Hatha...
2016. júl. 25. 10:07
 3/7 anonim válasza:
A táp kihuzása és a router újraindítása vagy resetelèse is fontos :) szerintem ez lehet a baj.
2016. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, este megpróbáljuk, reggelre kiderül
2016. júl. 25. 15:56
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos így se megy..... úgy néz ki egyszerűen 5 hónap előfizetés elveszett...
2016. júl. 25. 20:40
 6/7 anonim válasza:
Akkor próbáld meg teljesen leszedni a fiókod a gépről ,majd ismételd meg azokat amiket utoljára írtam ,és jelentkezz vissza,ha így nem megy ,akkor az előfizetésnek kuka. Vagy írj egy angol levelet az igazi Supportnak ,hátha csinálnak valamit ,de kétlem ,max G2A.com on veszel egy egynapos goldot max 500 forintért ami európai és megpróbálod ,ha megy akkor a mostani előfizetéssel van gond :(
2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A supporttal lehetett beszelni, de ugye no komment... ami levelezesnek volt megadva na az nem elerheto... hahaha... megtanultam a frankot. Nem szabad ilyen hosszut elofizetni. Max fel evet...
2016. júl. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!