Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Chrome böngésző...

A Google Chrome böngésző mostanában elég gyakran nem tölti be a YouTube videókat. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Más böngészőben (Edge) normálisan betölt mindent. Töröltem a gyorsítótárat és a Cookiekat, de nem segített. Újratelepítettem a böngészőt nem segített. Felcseszett és töröltem az összes előzményt, beállítást, alapértelmezetre stb.. DE még mindig nem jó. Ha el is kezdi betölteni van, hogy abbahagyja a videó betöltését és nem tölti tovább, stb...


Mi lehet a probléma? Mással is fordult már elő ilyen?


UI: Pár napja töltöttem le egy Sound Booster nevű programot, de mivel nem ingyenes, ezért nem hivatalos forrásból kellett beszereznem, de az nem működött megfelelően, így letöröltem. Majd beszereztem a 14 napos próbaverziót a hivatalos oldalról.

Kb. innentől áll fent a probléma. De nem tartom valószínűnek, hogy vírus vagy valami okozná, mert másik böngészőben működik és minden más videolejátszó is, csak a YouTube nem.


2016. júl. 24. 19:40
 1/2 Hominida ***** válasza:

Nálam a Firefox szarakodik. Olvastam olyasmit, hogy mostanában valahogy másképp tárolják a videókat, de nem tudom, hogy ez honnan közelítendő meg.


Ilyenkor, ha a videó érdekel, a 4K Video Downloaderrel leszedem, és a gépemről nézem meg. Csak bemásolom a videó linkjét, és már jön is.

2016. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi probléma, hanem pár embernél még előfordul. Köszi. :)
2016. júl. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!