Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a Google-t, mint alapértelmezett keresőmotor a Chrome-on?

Figyelt kérdés

Win8-am van, szerintem már a Chrome is a frissebb, mert letöröltem, futtattam valami vírus keresőt is, illetve az ESET Scannert is, hátha talál valamit, újra telepítettem a Chrome-t, de még mindig az easydailsearch a kereső. Ha a Chrome beállításoknál próbálkozok (három kis rövid csík a jobb felső sarokban) és ott változtatnám meg az alapértelmezettet, akkor azt írja ki, hogy rendszergazda változtathatja meg csak. Belépek a Chrome-ba, mint Rendszergazda, de úgy se engedi megváltoztatni. Már több víruskeresőt is futtattam (Norton, ESET), de egyik se talál semmit.

Már nagyon idegesít ez a kereső, valaki segítsen mihamarabb!


2016. júl. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a bővítményekben sincs semmi, csak a felugró ablakokat, illetve reklámokat tiltó bővítmény. A többi mind a Chrome-mal együtt jár (a Google diák, Google dokumentumok... stb.)
2016. júl. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!