Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az hogy letörölte...

Kicsi Lons kérdése:

Hogyan lehet az hogy letöröltem a Google Chrom-ot a gépemről és ennek ellenére a start menüben még mindig ott van a program? És ha a startmenüben rá kattintok még el is indul?

Figyelt kérdés
Valakinek van ötlete hogy hogyan tudnám el távolítani véglegesen.??? A vezérlőpult programok Chrome eltávolítása nem játszik mert ezt már megtettem. A Revo nevű program sem játszik ezt is próbáltam. Valaki tudna segíteni hogy végleg eltünjön a gépemről a Chrome???
2016. júl. 26. 20:53
 1/3 CspCsj ***** válasza:

C:\Program Files\Google

esetleg

C:\Program Files (x86)\Google

és a

C:\Users\FELHASZNALONEVED\AppData\Local\Google

mappákat töröld.


Vagy csak nézd meg hogy a Start menüből a parancsikon hova mutat. (jobbegérgomb > Tulajdonságok)

2016. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg találtam hogy hova mutat start menüből. ha ott törlök mindent akkor végleg el tűnik a gépemről?
2016. júl. 26. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült köszönöm szépen a segítséget. Az ideg meg evet miatta. valami kém program ette bele magát amit nem tudtam eltávolítani és adatokat lopót a gépemről ezért kellet mihamarabb megszabadulnom tőle. még egyszer köszönöm!!!!
2016. júl. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!