Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan magyar vloggere...

Ismertek olyan magyar vloggereket (youtubereket), akik borderline szindrómásak?

Figyelt kérdés
Én kettőt találtam eddig: Petza Games és Borderline Channel. Előbbi - ahogy a nevében is benne van -, eleinte gameplayeket készített, aztán egy sorozatban elmesélte az érzéseit, nyomon követhetjük az életét, hogy hogyan éli meg ezt az egészet. A Határeset Blog írója pedig a blogjához készít néha videókat (--> Borderline Channel), de ő inkább írni szeret, mint videózni.

2016. júl. 30. 21:28
 1/4 anonim válasza:
69%

Ne Youtube-on keress, hanem Tumblr-on.

Ha Youtube-on keresel, akkor inkább angolokat, a magyarok szarnak az ilyenekre, rásütik, hogy csak hisztis, meg feltűnőségi mániája van. Magyarországon a mentális betegségek soha nem lesznek elfogadva. Megijednek tőled, eltávolodnak. Tumblr az a hely, amit te keresel. Ha nem a sok divatdepis pics.t követed be, akkor nagyon jó társaságot fogsz találni. Vannak olyan bloggerek, akik tényleg erre építenek, hogy a mentális betegségüket élik ott ki, névtelenül persze. Sokan mondják, hogy a Tumblr a ribik nyafogówcje. Nos, ez nem igaz. Ott is inkább angol blogosokat keress, millió sideblog van, ahol magadra fogsz találni. Ha szeretnéd, priviben leírom az én blogom címét, igaz, az inkább vegyes. Tehát én nem csináltam külön oldalblogot a borderline résznek, egybe vannak azokkal a képekkel, amik tetszenek, vagy egy egy idézet stb. Engem ott nem ismer senki, nem tudják, ki vagyok. Én is borderline-os vagyok, és ha van egy hely, ahova menekülhetünk, az a Tumblr.

2016. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2016. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de őt ismerem, ezt írtam is. De azért köszi.
2016. szept. 1. 00:40
 4/4 anonim válasza:
Ja, bocsi, hirtelen csak a címet néztem.
2016. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!