Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay csomag? Ez hogyan működik?

Ebay csomag? Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem a következő:

Hogyha veszek valamit eBay-en, pl. 1 telefontokot, amire Free Shipping van írva, akkor egyszerűen csak kifizetem paypal-el amit ír ugye, utána pedig egyszerűen csak várom a postást hogy hozza? Vagy kell még bármire figyelni, vagy fizetni vámot vagy akármit?

Szóval pl. 2$-t fizetek 2 hét, itt van és kész? Valamint ezt bárki átveheti, aki éppen itthon van?



2016. júl. 31. 01:04
 1/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)
2016. júl. 31. 01:04
 2/8 anonim ***** válasza:

EU-n kívülről 45 euró alatt nincs vám, áfát kéne utána fizetni de nem fognak ezzel foglalkozni a vámhatáron, EU-n belül pedig nincs vám.


Tehát kifizeted és várod a csomagot, ha nincs meg 30 napon belüle akkor reklamálsz az eladónál, ha nem reagál vagy gond van akkor pedig paypal support és visszakapod a pénzt, miután elmondtad nekik a helyzetet.

2016. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor jól gondoltam! :D

És hogyha pl. 1 nagyobb dolgot rendelek, akár 1 bögrét, vagy extrém eset pl. 1 térelválasztó (paraván lap), ami lehet akár 100cm fölött is, akkor azt hogyan tudják küldeni? Azt is postával hozzák ki? :O

2016. júl. 31. 01:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Bögrét még talán, nagyobb dolgokat pedig nemzetközi futárcéggel, pl DHL-el.
2016. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ez esetben mi a teendő? Kihozza a futárcég, ingyen át lehet venni, mivel előre fizettem már és kész?

Szóval lényegében ugyanaz mintha kisebb tárgyat kapok, csak más hozza ki?

2016. júl. 31. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de általában ilyenkor már szállítási díj is van (amit fizetéskor feltüntet az oldal és a termék árával egyben fizeted).
2016. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Az összes válaszod hasznosnak bizonyult, ment is a zöld! :D
2016. júl. 31. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

DHL -t esetek nagy %-ban vámolják

Bögrét is simán rendelhetsz rendeltem már poharat

2016. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!