Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Chaten miért nem...

Facebook Chaten miért nem mindig jön engedélykérés, ha egy olyan ír nekem, aki nem ismerősöm?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy olyan írt, aki nem volt ismerősöm (vagy csak bejelölt, de én még nem jelöltem vissza), és ugyanúgy jött az üzenet, mint ismerősöktől. De olyan is volt, hogy egy nem ismerős írt, és az Értesítések ikonon volt az 1-es, hogy üzenetküldési engedélykérés jött. Pedig az előbbivel kevesebb közös ismerősöm volt, mint az utóbbival. Tehát, ez mitől függ?

2016. júl. 31. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert vélhetően úgy van beállítva hogy az ismerőseid ismerősei tudjanak neked írni. Ha pedig egy olyan ismeretlen ír akivel egy közös kapcsolatod sincsen, akkor jön engedélykérés, ez amúgy módosítható.
2016. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!