Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendszeresen elmegy az interne...

Rendszeresen elmegy az internet. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

[link]


Egy nap akár többször is előfordul. Ha újraindítom a gépet, akkor megjavul, de idegesítő mindig újraindítani.



2016. júl. 31. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, folyamatos hiba elhárítás segített.


igaz hatodszorra csináltam a hibaelhárítást de sikerült.

2016. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen addigra nem a hibelhárítás segített, hanem magától megjavult :D Mert, ha 15 percig nem csinálok semmit ami valamilyen módon fűződik az internethez, akkor megjavul magától.
2016. júl. 31. 15:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2016. júl. 31. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:

„Ahány Windows, annyi probléma, hiszen mindenki más alkalmazásokkal, más stílusban igyekszik használni a gépét, a redmondi rendszer pedig vagy nagyon hálás a bánásmódért, vagy különféle hibajelenségekkel hívja fel a felhasználó figyelmét arra, hogy azért valamit tán mégsem kellett volna…

Utóbbi esetben jön jól az ingyenes FixWin, amely a legelterjedtebb Windows-hibajelenségek kijavítására hivatott. Ezeket okozhatják alkalmazások, amelyek átállítják a Windows alapértelmezett beállításait, vagy a felhasználó, amikor mondjuk egy Windows Tweaker szoftver segítségével igyekszik minél több beállítást megváltoztatni, hogy a rendszer gyorsabb legyen, de valami félresikerül. És persze ezeken felül is lehet megannyi oka a problémáknak."

[link]

Fixwin letöltés:

[link]

2016. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A reklám helye.
2016. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amint a képen is látszódik egy windows 7-esről van szó. Nem nagyon állítgatok semmit, mert még akkor is csak baj lett belőle, amikor rendszergazda piszkálta a gépemet. Feltelepítem a windows-t, a drivereket, a böngészőt és netezgetek.
2016. aug. 1. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
A fixwin windows 7-hez készült.
2016. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja én ezzel nem arra akartam utalni, hogy a fixwin kompatibilitásában kételkedem, hanem hogy volt egy olyan megjegyzés, hogy "...ahány windows...".
2016. aug. 1. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Az idéző jelek közé idézetet szoktak írni. Én az oldalról ídéztem, amit be is linkeltem.
2016. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is idézetet írtam :D
2016. aug. 1. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!