Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak saját videóm ellopásának...

Csak saját videóm ellopásának ügyében tudok jelenteni a youtubeon?

Figyelt kérdés

A régi felhasználómon van pár videóm, de a felhasználóhoz már semmilyen formában sem tudok hozzáférni, más már a telefonszámom, az email cimem, jelszóra nem emlékszem.

Közben feltünt hogy azon a csatornámon lévő videóimat egy gyakran kommentelgető személy lenyúlta, és felrakta saját csatornájára. Csak akkor tudom jelenteni hogy lenyúlták a videómat, ha arról a csatornáról jelentem a lenyúlt videó anyagot, amelyikre feltöltöttem az eredeti, első ként megjelenő videót? Tehát ha pl Dancsó Péternek lenyúlják egy videóját, én azt nem tudom jogos úton jelenteni a youtubenak?



2016. júl. 31. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nem valamilyen módon igazolnod kell hogy az valóban a tiéd és ha nem bírsz belépni a csatornádra akkor nem nagyon tudsz mit csinálni...maximum a feltöltési dátumot írod a YT supportnak hogy az eredeti már régebben fel lett töltve mint amit lenyúltak
2016. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Ment a zöld pacsi.

Hát csak a vicc az hogy jelentettem a videót, és elküldtem nekik az eredeti linkjét is... És törölték az eredetit, amit meg leloptak az fent maradt ... :D De nem vagyok mérges miatta, mert gyorsan lementettem a gépemre annak a csatornájáról aki lenyúlta, hogy megmaradjon emlékbe. Remélem hogy valahogy megtudom oldani, hogy letöröljék a másolatot... Mert már eredetiről nem tudok dátumot mutatni, mert a b*****zok azt törölték le. De remélem találok megoldást. Most elsőként azzal próbálkoztam meg, hogy irtam a srácnak tök illedelmesen egy üzit, hogy ki vagyok, és megkérném szépen hogy törölje le mert az az én alkotásom. Remélem ha már szépen megkértem rá, lesz benne annyi gerinc, hogy letörli, ha nem... Akkor kinlodom tovább, amig ki nem fogyok az ötletekből. :)

2016. júl. 31. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna rengeteg ilyen van ma már.....hisz az emberek mindent megtesznek hogy némi pénzhez jussanak....sőt olyan is van hogy ha egy adott gameplay-nél nincs mikrofonnal felvett hang és facecam akkor szépen aki éppen ellopja a vidit az beszél a vidiben és még az arcát is odarakja....elég dühítő tud lenni.
2016. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a Youtube elcseszte, akkor próbálj meg írni a Youtube-nak. Valahol csak fel lehet velük venni a kapcsolatot. Írd meg nekik pontosan, mi a problémád, hátha segítenek, és visszarakják a videódat, a lopottat meg törlik.
2016. aug. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez így már nagyon esélytelen...főleg, hogy a tiédet törölték.
2016. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!