Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tűnhetek el facebookról...

Hogyan tűnhetek el facebookról, de közben nem is? Értelmesebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! :)

Rámszált az utóbbi napokban valami emberke, nem ismerem, soha nem találkoztunk, magyarország másik felében él...Mondtam neki, hogy haggyon békén, de nem! Letiltottam, de az ő Fake oldalaival van tele a fél facebook! (nem túlzok, rengeteg van neki! ).Már ma 3at letiltottam, tegnap 5-öt.Tuti, hogy ő volt, más ki lenne? (na, ja, a h*lye hawerjait úszította rám, ez reális).Elsőre még dícsért, hogy milyen szép vagyok STB, majd utána mikor letiltottam, mindenféle Ku*vának elhordott engem, édesanyámmal karöltve!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet (?) beállítani facebookon, hogy csak az ismerőseim találjanak rám, tudjanak rákattintani a profilomra, ne tudjon senki bejelölni (csak én), szóval hogy egyáltalán ne látszódjon a profilom az egész facebookon, csak az ismerőseim számára!

Ez nagyon fontos köszi a válaszokat mindenkinek megy a like!

Egyébként bocsi a helyesírási problémákért ha vannak!

Köszi!



2016. aug. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

> beállítani facebookon, hogy csak az ismerőseim találjanak rám, tudjanak rákattintani a profilomra


Ilyen beállítás nincsen sajnos.


A bejelöléseket viszont lehet korlátozni. Javaslom, ezt tanulmányozd végig első körben:

[link]


Aztán magukat a beállítási lehetőségeket:

[link]

2016. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ment a "Hasznos válasz!"

De ha nem ismerősöm, akkor ugye nem tud üzenetet küldeni? Commentelni a képeim/egyéb feltöltött dolgaim?

2016. aug. 1. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

> De ha nem ismerősöm, akkor ugye nem tud üzenetet küldeni?


Bárki tud üzenetet küldeni, viszont ha lekorlátozod, akkor a nem ismerősök üzeneteiről nem kapsz értesítést, illetve ezek külön mappába mennek.


> Commentelni a képeim/egyéb feltöltött dolgaim?


A dolgok (bejegyzések, fénykép albumok, ismerőslista, etc.) láthatóságát, ha "Ismerősök"-re állítod, akkor csak az ismerőseid látják/lájkolhatják/kommentelhetik.

2016. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ide is ment az a like szerűség!
2016. aug. 1. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, hogy zaklat
2016. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!