Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy facebook oldalon nincs...

Ha egy facebook oldalon nincs kint az üzenet lehetősége, hogyan érhetem el az oldal szerkesztőjét?

Figyelt kérdés
Nincs kint semmi elérhetőség, se egy név, egy email, egy üzenetküldési lehetőség. Szeretnék vele beszélni, mert ellopta egy képem és kitette. Felhívnám rá a figyelmét, hogy legalább a forrást jelölje meg.
2016. aug. 2. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővonalra sem írhatsz? Akkor marad a kép alá kommentelés, illetve a jelentés lehetősége.
2016. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Idővonalra sem írhatok.

Jelenteni még soha nem jelentettem semmit, nem tudom, akkor pontosan mi és hogy történik. Nem célom, hogy eltűnjön a kép vagy esetleg bármiféle büntetést kapjon, csak egyszerűen jelölje meg a forrást, ha már ellopja a képet.

2016. aug. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!