Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt az ideje egy új router...

Itt az ideje egy új router vásárlásnak?

Figyelt kérdés
60 Mbps internetünk van (Invitel szolgáltatónál vagyunk) tehát gyorsnak mondható és ezzel nincs is probléma. A probléma az, hogy a telefonok és a laptopok csomószor csak úgy lecsatlakoznak a wifiről vagy nem akarnak rácsatlakozni. Azon gondolkodtam, hogy lehet le kéne cserélni a routert, mert lehet azzal van a probléma. A routerünk márkája és neve: Linksys WRT54GL és 54 Mbps-os. 2006-ban lett vásárolva és azóta ugye elég sokat fejlődött a technológia. Vélemények?

2016. aug. 2. 13:50
 1/3 anonim válasza:
Újraindítottad? Nálam az beválik :D
2016. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most is egy WRT54GLt használok, nincsenek ilyen bajaim, mondjuk felraktam rá a DDWRT-t és jó a jelerősségem, ezt meg lehet próbálni. Viszont én vennék másik routert ha gyorsabb lenne a net mint 54mbps hogy wifin is ki tudjam hajtani, mert elég öreg már szegény router.
2016. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem egyszeri alkalomról van szó hogy ezt csinálja. Évek óta folyamatosan azt csináljuk, hogy ki-be húzogatják a tápkábelt.

Második válaszolónak köszi és mi az a DDWRT?

2016. aug. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!