Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hacker műve, vagy legális,...

Hacker műve, vagy legális, tömeges intro a google fiókhoz?

Figyelt kérdés

Ma az alábbi kép fogadott engem, amikor bejelentkeztem googlemail fiókomba:


[link]


Kell-e tartanom attól, hogy havker máve, vagy pedig ez sokatóknál megjelenő intro, bejelentkezéskor?


Találtam egy 2016 júl.14-ei hasonló screenshot-ot tartalmazó angol nyelvá weboldalt, ennyiból kicsit bíztató számomra, h talán általános és legális jelenségról van szó:


indianexpress.com/article/technology/tech-news-technology/googles-new-settings-will-help-you-manage-ads-better-2913200/


Csak hát... mit nyomjak meg?? Az "elfogadás" gombot nem szeretné megnyomni... A bővebb infó-ra katt meg ki tudja, mit okoz...


Mit tanácsoltok?



2016. aug. 2. 16:49
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
A bővebb infónál kiválaszthatod, hogy ne nyaggasson vele.
2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly ?
2016. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek a gyors választ. Ért már engem egyértelmű hackertámadás, nem is egy. Ezért megyek biztosra, tehát ezért tettem fel a kérdést. A sietség miatti elgépeléseimért meg elnézést.


(A hackerek egyébként hajlamosak eféle trükkökre, hogy beágyaznak script-et, és a gyanútlan user rákatt, aztán ott a baj. Ezért kérdeztem rá.)


Mások is írhatnak, akiknél megjelent. Köszönöm az elsőnek, majd még visszanézek. :-)

2016. aug. 2. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kiírta ezt, elfogadtam, semmi változás nem történt.
2016. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. :)
2016. aug. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!