Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, hogy híres youtube...

Mit tegyek, hogy híres youtube vlogger legyek?

Figyelt kérdés

Ha vannak tipjeitek, akkor megosztjátok velem? Légyszi komoly válaszokat, ne azt, hogy úgy sem fog menni, és ne is olyanokat, hogy ne 12 évesen májnkráft videókat (se 12, se gamer nem vagyok)

Youtube vlog videókat csinálok, és néha zenéket.

Mit tanácsoltok, hogy több ember nézze a videóimat?


Nem elég annyi, hogy jó minőségűek legyenek, mert ha nem vagy ismert, akkor nem fogják megnézni sokan.


A válaszokat köszönöm:)



#videó #YouTube #vlog #vlogger #Unfield #Vloggerek #híres youtuberek #youtbe sztár
2016. aug. 4. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól csinálod, akkor előbb-utóbb ismert is lehetsz
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Muti meg ! Akár privátban is !
2016. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
twerk és nyereményjátékok
2016. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem is *.*
2016. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem volt ismert amikor elkezdte. Hónapokba, évekbe telik míg valakire azt lehet mondani hogy ismert, és még népszerű is. Addig neked végig tartani és emelni kell a szintet.


- legyen egyedi, ne utánozzon másokat, főleg ne más egyediségét

- legyen kreatív, tehát ha nincs saját ötleted még elkezdeni sem akkor belőled videós sem lesz nemhogy híresség

- legyen rendszeresen frissülő

- legyen minőségi a felvétel (kép-hang-vágás-környezet), majd ezután legyen vállalható és hiteles az aki előadja

- a témában legyen jártas és lehetőleg érdekelje is, mert nem muszájból kell videót csinálni

2016. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Minden videóban más testrészedet vágd le, hidd el hatalmas lesz a nézettséged.
2016. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak híres akarsz lenni, akkor nem is biztos, hogy érdemes belekezdened. Sokan értek már el nagy "hírnevet" a semmivel, csak azért, mert hülyét csináltak magukból egy-egy videóban. Ha azt akarod, hogy mindenki ismerjen, akkor csinálj minél rosszabb videókat, és olyan leszel, mint pl. Herby, vagy a tévés világból Győzike.


Az természetes dolog, hogy, aki nekiáll valamilyen alkotó tevékenységnek (regényírás, versírás, éneklés, zenélés, zeneszerzés, festészet, szobrászat, Youtube, stb.), az szeretné, hogy ismerjék is. Én verseket írok, és szeretném, hogy majd egyszer rám is emlékezzenek. De nem csak azért csinálom, hanem, mert szeretem is.


Ha nem csak a hírnév motivál, hanem szereted is csinálni, amit csinálsz, akkor ne hagyd abba. Ne add fel csak azért, mert még nem ismernek. Ha valóban jó videós vagy, előbb-utóbb többen is megismernek majd.


Milyen videókat csinálsz? Megmutatod a csatornádat?

2016. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Küld el pls a csatornád, kíváncsi vagyok rá. :)
2016. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

oké, sokan kértétek, szóval itt a csatornám linkje:)

https://www.youtube.com/watch?v=bosqeiN7RAI

2016. aug. 7. 22:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Van közel 300 feliratkozó? Szerintem önmagáért beszél és híres a csatorna.


Bár én személy szerint adnék egy irányvonalat neki, amire épül a csatorna. Ha a zene, legyen a zene hangsúlyban és a többi legyen egyszer-egyszer extra. Most ránézve a csatornára minden bele van ömlesztve, épp mik a trendek Youtube-on (kihívás, vlog, tag, kritika van - még ha lenne gameplay, prank és paródia és egy kis haul, akkor teljes is lenne a paletta).

2016. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!