Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet internetes...

Blazsa89 kérdése:

Hogyan lehet internetes oldalt csinálni?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg hogy nem ingyenes oldal szeretnék csinálni mert azt olvastam hogy azok nem jók.olyat szeretnék ahol lehet pénz forgalmat is bonyolitani.tudom ez most rossz példa mert itt nincs utalásos fizetés az oldalon belül de mint Pl:vatera,facebook,youtube szoval épkézláb oldalt szeretnék csinálni.

2016. aug. 5. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

2 út van, az első lépéseiket mondom:


A) Tanulj HTML-t és CSS-t.


B) Gyűjts pár milliós kezdőtőkét.

2016. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ingyen: programnyelvekkel (HTML, CSS, PHP stb...)

Vagy pénzért (akár milliók): webprogramozó

2016. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.úgy tűnik hogy ez az ötlet jegelve lesz egy ideig
2016. aug. 5. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a Weebly, mennyire könnyű kezelni, hogyan működik, stb. Én nem foglalkozom weblapkészítéssel, így nem nagyon értek hozzá :(

Viszont azt tudom, ezt az oldalt a Weeblynál csinálták, és, ahogy elnézem, jó dolgokat lehet ott kihozni, hiszen ez az oldal is nagyon jó - mármint nem csak tartalmilag, hanem dizájn, elrendezés terén, gombok, twitter ablak, stb., sok minden van beleépítve.


[link]


Ez az az oldal, amit említettem, csak azért mutatom, hogy lásd, tényleg sokat ki lehet hozni a Weeblyból, legalábbis ezt azok alapján mondom, amiket a Sims Tales fejlődésén keresztül látok.


Ez meg elvileg magának a Weeblynak az oldala: [link]


Még egyszer mondom, én nem használom, mert nincs saját oldalam, tehát, ha kipróbálnád, nem tudok neked segíteni, ha valamit nem értenél esetleg :(

2016. aug. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!