Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérheték véleményt erről a...

Kérheték véleményt erről a laptopról? Többi lent!

Figyelt kérdés
[link] Igazából nem kellene semmi érdekes feladatra, csak eg egyszerű itthoni használatra, csak, hogy tudjak filmezni, netezni, szövegszerkesztést stb. csinálni, nem gamerkedni szerernék vele, plusz, qmi nekem előny, hogy már alapból rajta van a win10. Kérlek írjanak, akik értenek ehhez. Köszi előre is.

2016. aug. 6. 13:53
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Hát erre éppenséggel elég, de nem lesz se gyors, se minőségi. Az a 2GB RAM nagyon kevés.


Szerintem nagyon megérné használt üzleti gépet is nézned, ennyiért kapsz jó állapotú fémházas gépeket matt kijelzővel, 4-8GB RAM-mal, 500GB-os HDD-vel, Windows 7-tel. Ezek sokkal használhatóbbak, mint amit újonnan kapsz 80-ért.

2016. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amire használni akarod arra szerintem tökéletes.
2016. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz? Az alatt mit értesz, hogy nem lesz gyors? Ugye nem fagy le stb.? Akkor tényleg elég lenne nekem ilyen itthoni használatra?
2016. aug. 6. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
*Ment a zöld kéz!!!
2016. aug. 6. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] [link] most találtam még ezt a kettőt, szerintetek?
2016. aug. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!