Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fekete képernyő a videó...

Fekete képernyő a videó helyett: Mit tehetnék? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Bármilyen segítség jól jönne. Köszönöm!



2016. aug. 7. 20:21
 1/4 Hominida ***** válasza:
Nekem mostanában sok beágyazott videó nem látható, amíg nem kapcsolom teljes képernyőre. Próbáld ki, hátha segít, jobb híján.
2016. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, így is fekete. Esetleg bármi más?
2016. aug. 8. 00:29
 3/4 Párnahuzat válasza:
Azt azért említsük meg, hogy ez stream, tehát élő adás. Nem bírja a géped/neted.
2016. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hominida ***** válasza:

Az élő adásról nem tudom, miért terhelné jobban a gépet, mint egy egyszerű, jobb minőségű videó lejátszása. Amit az a gép, úgy gyanítom, simán elvisz. Én néztem már streamelt videót IGAZÁN gyenge gépen, és ahogy az várható, erősen szaggatott, kockásodott, de kép mindig volt, hang pedig folyamatosan.


Nem, itt valami más a gond, kodekhiba, vagy a böngésző valamilyen inkompatibilitása. A sok foltozgatás mára tönkretette a böngészés egységességét és stablitását.

2016. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!