Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen rendelt összeg miért...

Ebayen rendelt összeg miért különbözik a PayPal-on? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A megrendelt termék az ebay fiókomban más összeget mutat mint a PayPal-on. (az oké hogy pár Ft eltérés lehet az árfolyam miatt, de van ahol pl 2000 Ft a különbség. Nem értem, hogy miért :D

2016. aug. 8. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

van mikor szállítást is hozzá adják, amit esetleg utolsó lépésnél vállasztasz ki, és nem számolta addig hozzá,

de ha nagyobb értékű a rendelés akkor a PayPal % -át is hozzá lehet venni, attól függően milyen tranzakció.

2016. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Liciteknél megszokták adni, hogy milyen érték felett nem kell fizetni szállítási költséget.

Illetve néha sima vásárlásnál, azaz buy it now-nál is megadják hogy X összeg alatt fizetni kell egyéb költséget pl.: csomagolási díj, szállítási díj, készenléti díj stb stb


Lehet hogy figyelmetlen voltál, és kifogtál pár ilyet nem?

2016. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyesével vásároltam őket, külön napokon.

És mindegyik free shopping.

Az egyik példa. Ebayen a hirdetett ár 6000. megvettem.

PayPal-on is ennyi, pár ft különbséggel.

De ebayen a vásárlás menü pontban meg 4000 Ft-ot ír.


A másik példa ebayen 400 Ft

PayPal-on meg 300 Ft tehát kevesebb..

2016. aug. 8. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz ilyen terméket linkelni?

Ha igen, akkor megtudnám nézni, hogy mi van... egy próbát megér.

2016. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!