Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tiltás ellenére miért...

A tiltás ellenére miért jegyzi meg a Firefox a facebookos jelszavam?

Figyelt kérdés
Miért lehet az, hogy időnként, ha megnyitom a facebook oldalát, akkor már be vagyok lépve? Ez nem volna gond, ha így lenne beállítva a böngésző, csakhogy ezen az oldalon egyértelműen letiltottam a jelszó megjegyzését, mégis van, hogy hogy már benn vagyok amint rákkantintok a könyvjelző ikonjára. Pedig mindig ki is lépek, nem csak bezárom a lapot. Korábban a " belépve maradok" kis pipálható kockája is makacskodott, hiába vettem ki a pipát, legközelebb megint ott volt, de azt már eltüntették a fejlesztők. Teljesen véletlenszerű a probléma, van, hogy napokig kéri a jelszót, aztán egyszer csak megint belépve jelenik meg. Más nem használta a gépet, míg nem voltam itthon (előzményekben látszana) meg több profilosra van beállítva a Windows 7-em, és az enyémhez jelszó is kell.

2016. aug. 10. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
a session-öd életben van még pár óráig. ha ennél rövidebb idő telik el a fox leállítása/indítása között, akkor nemkéri, ha hosszabb, akkor kéri.
2016. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mint írtam, rendesen ki is lépek az oldalról, akkor nem szabadna, hogy belépve maradjak. Főleg ,ha csak másnap kapcsolom be a gépet ismét.
2016. aug. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!